Hanns Kobinger *
(Linz 1892-1974 Gramastetten) 2 Blätter "Hausdächer, Landschaft", tlw. signiert H. Kobinger, Tuschzeichnungen, tlw. aquarelliert, Blattgrößen ca. 48 x 59 cm und 39 x 49 cm, tlw. stark beschädigt (51,52)
Expert: Christian Wiesinger
05.02.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Hanns Kobinger *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.02.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 27.01. - 05.02.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 650,- -
Vyvolávací cena: