Čís. položky 091-116255/0000

Rudolf Szyszkowitz *

(St. Martin/Villach 1905-1976 Graz, Studium Wiener Akademie und Landeskunstschule Graz) Aus der griechischen Mythologie, monogrammiert SZ, Rötelzeichnung auf Papier, Bildausschnitt 39,5 x 30 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

06.11.2017 - 15:44

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Rudolf Szyszkowitz *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.11.2017 - 15:44
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 23.10. - 31.10.2017