Čís. položky 28

Peter Paul TSCHAIKNER

(Innsbruck 1941 geb.), "Ohne Titel" unten rechts signiert und datiert: Peter Paul 89, Collage-Mischtechnick auf dünnem Karton, ca. 54 x 69 cm, verglast und gerahmt

Expert: David Drexel David Drexel
+43-512-570 447

david.drexel@dorotheum.at

06.02.2014 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Peter Paul TSCHAIKNER

+43-512-570 447

david.drexel@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Klenoty
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 06.02.2014 - 16:00
Prohlídka: 27.01. - 06.02.2014

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.