Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7908

A. Just um 1900

A. Just um 1900 - Bilder Varia

Gebirgsbach, signiert A. Just,Öl auf Leinwand, 76 x 38 cm, gerahmt, (Rahmen beschädigt), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

29.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

A. Just um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 29.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.01. - 29.01.2014