Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7908

Künstler 19. Jahrhundert

Künstler 19. Jahrhundert - Obrazy

Blick auf den Hintersee, rückseitig alt betitelt, Öl auf Holz, 26,5 x 40 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

29.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Künstler 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 29.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.01. - 29.01.2014