Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7906

Edmund Guido Hammer

Edmund Guido Hammer - Bilder Varia

(Dresden 1821-1898) Rotwild im Winterwald, signiert Guido Hammer, Öl auf Leinwand, 115 x 150 cm, beschädigt, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

29.01.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 900,-
Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Edmund Guido Hammer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 29.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.01. - 29.01.2014