Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905

G. Zdrazila

G. Zdrazila - Obrazy

(Wien um 1890) Stadt in Böhmen, signiert und datiert G. Zdrazila (18)92, Aqarell und Tuschfeder auf Papier, 31 x 47,5 cm, Passep., o. R., (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

29.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

G. Zdrazila

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 29.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.01. - 29.01.2014