Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Österreich um 1920

Österreich um 1920 - Obrazy

Die St. Leonhardskirche in Graz im Winter, undeutlich signiert, Aquarell, Bleistift auf Karton, 26 x 21 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

29.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Österreich um 1920

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 29.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.01. - 29.01.2014