Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Tina Blau

Tina Blau - Obrazy

(1845-1916) zugeschrieben/attributed Landschaft mit großem Baum im Vordergrund, bezeichnet T. Blau, Bleistift auf Papier, 21,5 x 30,7 cm, gebräunt, Passep., gerahmt, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

29.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Tina Blau

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 29.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.01. - 29.01.2014