Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7017

Bemaltes Wandkästchen,

Bemaltes Wandkästchen, - Antiquitäten

Holz, reich mit Blumen und Ornamenten bemalt, 31 x 10 x 49 cm, Gebrauchsspuren, 20. Jh., (Ki)

Expert: Annette Kinsky Annette Kinsky
+43-1-515 60-293

antiquitaeten@dorotheum.at

28.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Bemaltes Wandkästchen,

+43-1-515 60-293

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 28.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.01. - 28.01.2014