Ingrid Knaus *
(geb. 1958 Sulztal/Gamlitz, Autodidaktin seit 1975) "Prosecco", monogrammiert IK, Öl auf Leinwand, 80 x 60 cm, auf Spannrahmen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
10.02.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Ingrid Knaus *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.02.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 27.01. - 10.02.2014 |