Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Österreichisch, 2. Hälfte 19. Jhdt.

Österreichisch, 2. Hälfte 19. Jhdt. - Um?ní, starožitnosti, šperky

"Schloss Hellbrunn" Öl auf Leinwand, Krakelee, restauriert, ca. 39 x 48 cm, vergoldeter Rahmen der Zeit

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

30.01.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 30.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.01. - 30.01.2014