Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Simone-Marie CERISIER *

Simone-Marie CERISIER * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Ancenis, Loire-Inf. 1903 - 1968) "Porträt eines Mädchens" unten rechts signiert und datiert: Sim. Cerisier 1925, Öl auf Leinwand, Bildausschnitt, hochoval 33 x 27 cm, Passepartout, verglast, Rahmen des späten 19. Jhdts. Ruf 300

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

30.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Simone-Marie CERISIER *

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 30.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.01. - 30.01.2014