Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7205

Paar Biedermeier Sessel,

ca.1825/30, mahagonifurnierte Hartholzgestelle mit schaufelartigen Lehnen, erneuerter Leinengrundbezug, restaurierter Zustand. (DOC)

Expert: Alexander Doczy Alexander Doczy
+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

27.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Paar Biedermeier Sessel,

+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek, koberce
Datum: 27.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.01. - 27.01.2014