Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020706/0021

Paar Engelsköpfe

19. Jh. Holz geschnitzt gefasst, Höhe ca. 9 cm. Altersspuren, Klebestelle

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

31.10.2017 - 15:46

Dosažená cena: **
EUR 130,-
Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Paar Engelsköpfe

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 31.10.2017 - 15:46
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 21.10. - 31.10.2017