Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7069

6 Wiener Löffel,

6 Wiener Löffel, - Starožitnosti

Silber, Länge 20,5 cm, Gewicht 517 g, Meisterzeichen Ignaz Sebastian Würth, Alt Wiener Beschauzeichen 1782, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

21.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

6 Wiener Löffel,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 21.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.01. - 21.01.2014