Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7058

1 Paar Ohrclips,

1 Paar Ohrclips, - Starožitnosti

Bijoux Christian Dior, Henkel & Grosse, Pforzheim 1967, Neusilber, vergoldet, Länge 6 cm, signiert Chr. Dior 1967 GERMANY, 1 Clip fachmännisch erneuert

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

21.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

1 Paar Ohrclips,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 21.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.01. - 21.01.2014