Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7008

Birminghamer Tablett,

Birminghamer Tablett, - Antiquitäten

Silber, rund fassoniert, Dm. 21 cm, Gewicht 265 g, Meisterzeichen, Birminghamer Beschauzeichen 1971, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

21.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Birminghamer Tablett,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 21.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.01. - 21.01.2014