Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7006

Kerzenleuchter,

Kerzenleuchter, - Antiquitäten

Böhmen, Mitte 19. Jh., farbloses Glas, weiß opaker Überfang, bunter Blumendekor, goldener Dekor (berieben), Höhe 16 cm, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

21.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Kerzenleuchter,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 21.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.01. - 21.01.2014