Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

Ludwig Drahosch *

Ludwig Drahosch * - Obrazy

(Wien 1969 geb.) Blumenstück mit Schmetterlingen, signiert Drahosch Ludwig, Öl auf Karton,26 x20 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Ludwig Drahosch *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 22.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.01. - 22.01.2014