Wolfgang Walkensteiner *
(Klagenfurt 1949 geb.) "Neue Welt", revers beschriftet und datiert 1973, Tempera auf Leinwand, 105 x 70 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
02.11.2017 - 14:03
- Vyvolávací cena:
Wolfgang Walkensteiner *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 02.11.2017 - 14:03 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.10. - 02.11.2017 |
Položky z jiných aukcí
- OMEGA Seamaster De Ville
- Oswald Grill *
- Diamant Kulturperlen Brosche
- Kulturperlen Brillantring zus. ca. 0,15 ct