Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905 #

Lajos Csurgoi Mate

(1931-2001) Wildschweine am Waldrand, signiert Mate, Öl auf Leinwand, 53,4 x 70 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Lajos Csurgoi Mate

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 22.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.01. - 22.01.2014