Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905 #

Alois Zabehlicky *

Alois Zabehlicky * - Bilder Varia

(Wien 1883-1962) Sommerblumenstrauß, signiert A. Zabelicky, 60 x 51,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.01.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 700,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Alois Zabehlicky *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 22.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.01. - 22.01.2014