Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Franz Brenner *

Franz Brenner * - Obrazy

(Wien 1873-1945) Blick auf das Burgtheater, signiert F. Brenner, Aquarell und Deckweiß auf Papier, 17,5 x 25 cm, gebräunt, Passep., gerahmt, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

22.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Franz Brenner *

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 22.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.01. - 22.01.2014