Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903 #

Konrad Petrides *

Konrad Petrides * - Obrazy

(Wien 1864-1943) Hochstrasse im Gebirge, signiert und datiert K. Petrides 1906, Aquarell auf Papier, 31 x 23 cm, Passep., gerahmt,(Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

22.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Konrad Petrides *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 22.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.01. - 22.01.2014