Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Künstler 20. Jhdt.

Künstler 20. Jhdt. - Bilder Varia

Blumenstillleben, nach älterem Vorbild, Öl auf Holz, 50 x 40 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

22.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Künstler 20. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 22.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.01. - 22.01.2014