Brillant-Damenring, zus. ca. 0,65 ct
Gold 585, RW 53, 3,6 g, Brillanten mit Oberflächenmerkmalenøg4
02.11.2017 - 14:20
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 02.11.2017 - 14:20 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.10. - 02.11.2017 |
Položky z jiných aukcí
- "Mozart - Denkmal" Wiener Porzellan Marke Augarten
- Johann Berka
- Altschliffdiamantring zus. ca. 0,90 ct