Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Unbekannter Stecher, Mitte 19. Jhdt.

Unbekannter Stecher, Mitte 19. Jhdt. - Um?ní, starožitnosti, šperky

Mozarts Geburtshaus mit Getreidegasse und Mönchsberg, Figurenstaffage, kolorierter Stahlstich, ca. 11 x 15 cm, leicht gebräunt, Passepartout, verglast, gerahmt (Ko)

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

23.01.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 23.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.01. - 23.01.2014