Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Rudolf JÜSTEL

(Österreichischer Maler, Mitte 20. Jhdt.) "Salzburger Vorstadthäuser am Bach" unten rechts signiert und datiert: R. Jüstel 1958, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 59 x 68,5 cm, gerahmt, beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

23.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Rudolf JÜSTEL

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 23.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.01. - 23.01.2014