Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Unbekannt

Unbekannt - Um?ní, starožitnosti, šperky

(wohl 20. Jhdt.) "Ineinander gefügte schwebende abstrakte Formen" unten rechts undeutlich signiert und datiert: Axel Jenik (20)12, Tempera auf Hartfaserplatte, 34 x 27 cm, gerahmt

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer
+43-662-87 16 71-0

23.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Unbekannt

+43-662-87 16 71-0

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 23.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.01. - 23.01.2014