Čís. položky 393-316397/0003

Diamant Rubin (Damen) ring

Diamant Rubin (Damen) ring - Umění, starožitnosti a šperky

Gold ca.580, tlw. Platin, 1. Drittel 20. Jhdt., Altschliffbrillanten zus. ca. 1 ct, Rubine zus. ca. 0,15 ct, RW 53, 2,9 g, dem Alter entsprechende Tragespuren

Expert: Doris Ebner Doris Ebner

doris.ebner@dorotheum.at

02.11.2017 - 14:33

Dosažená cena: **
EUR 850,-
Vyvolávací cena:

Diamant Rubin (Damen) ring

doris.ebner@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 02.11.2017 - 14:33
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 30.10. - 02.11.2017