Čís. položky 7009

Bruno Flashar *

Bruno Flashar * - Um?ní a starožitnosti

(München 1887 geb.) Sommerblumenstrauß in Vase, Öl auf Leinen, signiert Bruno Flashar, 67 x 57 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

22.01.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 95,-

Bruno Flashar *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 22.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 11.01. - 22.01.2014