Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7009

Salonpianino um 1900/10 bezeichnet Edmund Luner,

Metallrahmen, kreuzseitig bespannt, 7 Oktaven, nußfurnierter Korpus,130 x 141 x 63 cm, starke Alters und Gebrauchsspuren, beschädigt, überholungsbedürftig

Expert: Ulrich Prinz Ulrich Prinz
+43-664-1843716

ulrich.prinz@dorotheum.at

22.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

+43-664-1843716

ulrich.prinz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 22.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 11.01. - 22.01.2014