Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7006

Bücherschrank,

Bücherschrank, - Um?ní a starožitnosti

Mitte 20. JH., 2-teiliger Weichholzkorpus palisanderfurniert, mattiert, 2 Türen, 1 Lade, 79,5 x 150 x 76 cm Alters- und Gebrauchsspuren.

Expert: Ulrich Prinz Ulrich Prinz
+43-1-515 60-291

ulrich.prinz@dorotheum.at

22.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 85,-

Bücherschrank,

+43-1-515 60-291

ulrich.prinz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 22.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 11.01. - 22.01.2014