Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7004

Künstler Anfang 20. Jh.

Künstler Anfang 20. Jh. - Um?ní a starožitnosti

Ansicht einer Kirche, Öl auf Karton, rückseitig mit Widmung undeutlic bezeichnet, beschädigt, gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

22.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Künstler Anfang 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 22.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 11.01. - 22.01.2014