Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7001

Künstler Ende 19. Jh.

Künstler Ende 19. Jh. - Um?ní a starožitnosti

2 idyllische Ansichten aus Capri, Öl auf Holz, bezeichnet O. A. Koch Capri 1893, je 33 x 26 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

22.01.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler Ende 19. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 22.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 11.01. - 22.01.2014