Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-015923/0002

Dragija

"Flusslandschaft mit Fischern", schwer leserlich signiert, datiert 1973, Öl auf Karton, 60 x 50 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

02.11.2017 - 15:00

Vyvolávací cena:

Dragija

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 02.11.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 30.10. - 02.11.2017