Christian Ludwig Attersee *
(Preßburg 1940 geb.) "Ohne Titel", signiert Attersee, datiert 2013, die Nr.32/100, Farblithografie, 43 x 31 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
02.11.2017 - 15:03
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Christian Ludwig Attersee *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 02.11.2017 - 15:03 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.10. - 02.11.2017 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 3.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 3.000,-