Čís. položky 57

Brillantsolitär

Brillantsolitär - Klenoty

Weißgold Roségold 585, Altschliffbrillant ca. 0,30 ct, RW 52, 5,1 g, Ringschiene mit Innengravurøg5

24.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Brillantsolitär

Aukce: Klenoty
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 24.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.01. - 23.01.2014