Otto Lange
(Deutschland 1879-1944) Radierung, "Nordischer Hafen II", signiert Otto Lange, 45 x 55 cm, gerahmt, verglast, Blatt stark stockfleckig
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
02.11.2017 - 15:08
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Otto Lange
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 02.11.2017 - 15:08 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.10. - 02.11.2017 |