Čís. položky 193-015890/0044

Vitrinenschrank

Vitrinenschrank - Umění, starožitnosti a šperky

im Barockstil, 19. Jhdt., Fichtenholz, beschnitzt, bemalt, gold gefasst, 1 verglaste Tür, 4 Innenfächer, 1 ergänztes Schloss, 222 x 115 x 52 cm, im Zuge einer Restaurierung überarbeitet

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

02.11.2017 - 15:19

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Vitrinenschrank

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 02.11.2017 - 15:19
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 30.10. - 02.11.2017