Čís. položky 62

Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)

Podzimní zátiší, signováno vpravo dole tužkou Reynek, nedatováno (1957), lept a suchá jehla s monotypem/papír, 148 x 109 mm

09.11.2017 - 19:00

Dosažená cena: **
CZK 90.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-

Aukce: Bohuslav Reynek 99+1
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 09.11.2017 - 19:00
Místo konání aukce: Kolowratský palác, Ovocný trh 6, Prague 1
Prohlídka: 19.10. - 09.11.2017