Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

Italien, um 1820

Italien, um 1820 - Winterauktion - Antiquitäten,<br />Möbel und Bilder

Der Ausbruch des Vesuv, Gouache auf Karton, 22 x 27 cm, gerahmt, beschädigt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

14.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Italien, um 1820

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Winterauktion - Antiquitäten,<br />Möbel und Bilder
Datum: 14.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.01. - 14.01.2014