Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035853/0006

Josef Meng *

(Heideck 1887-1974 Kufstein) Totenkirchl - Wilder Kaiser unten rechts datiert 7. 8. (19)60, Aquarell/Buntstift auf Papier, ca. 15,5 x 18,5 cm, Passep., ungerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

08.02.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:

Josef Meng *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 08.02.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.02. - 08.02.2018