Čís. položky 7012

Armband,

Armband, - Starožitnosti, Obrazy

Weiss, Tombak, vergoldet, oranger Strass, Länge 17,5 cm, signiert WEISS

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

14.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Armband,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 14.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.01. - 14.01.2014