Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7008

Wiener Tablett,

Wiener Tablett, - Starožitnosti, Obrazy

Silber, oval fassoniert, 2 Griffe, Rand mit plastischem Dekor und Engelsköpfen, 61 x 37 cm, Gewicht 1441 g, Meisterzeichen, Wiener Dianakopfpunze 1872-1922, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

14.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Wiener Tablett,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 14.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.01. - 14.01.2014