Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Georg Gillis van HAANEN

Georg Gillis van HAANEN - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Utrecht 1807 - 1881 Aachen) "Landstraße in Holland" Mitte 19. Jhdt., Mischtechnik, Kohle und Stift laviert, ca. 23 x 29 cm, Passepartout, verglast, vergoldeter Profilrahmen (Ko)

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

16.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Georg Gillis van HAANEN

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 16.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 10.01. - 16.01.2014