Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Erli BEUTEL-WINDISCHBAUER *

Erli BEUTEL-WINDISCHBAUER * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Bad Dürenberg b. Merseburg 1922 geb.) "Salzburg - Nonntal Kirche St. Erhard" unten rechts signiert und datiert: Erli Beutel 1979, Farblithografie Auflage Nr. 15/18, Plattengröße ca. 41 x 56 cm, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

16.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Erli BEUTEL-WINDISCHBAUER *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 16.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 10.01. - 16.01.2014