Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Fanny de SCUTARI

Fanny de SCUTARI - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(um 1900) "Betende Madonna" unten rechts signiert: Fanny de Scutari, Gouache? auf Elfenbein?, ca. 9 x 7 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

16.01.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Fanny de SCUTARI

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 16.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 10.01. - 16.01.2014