Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 180

Hermann Torggler

(Graz 1878-1939) Damenportrait, undeutlich signiert, Öl auf Malkarton, Bildausschnitt 19 x 15 cm, bronzefarbiger, massegezierter Holzrahmen

Expert: Friedrich Reinbacher

20.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Hermann Torggler

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 20.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 07.01. - 20.01.2014